:::.Ferizaj Crew.:::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:::.Ferizaj Crew.:::

Ketu Mund Ti Gjeni Te Gjitha!
 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 NJė pyetje ??

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
Albanian
Antar Me Provoj
Antar Me Provoj
Albanian


Numri i postimeve : 163
Registration date : 11/03/2007

NJė pyetje ?? Empty
MesazhTitulli: NJė pyetje ??   NJė pyetje ?? Icon_minitimeMon 12 Mar 2007 - 18:44

Kush mundet te ma gjan nje program per me thy passworda te e-mailave se po me nevoitet(jo per keq po per gjera personale)
Kush e gjen ju lutem te lajmrohet??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
KRIMINELI
Administrator
Administrator
KRIMINELI


Numri i postimeve : 839
Age : 34
Registration date : 18/08/2006

NJė pyetje ?? Empty
MesazhTitulli: Re: NJė pyetje ??   NJė pyetje ?? Icon_minitimeMon 12 Mar 2007 - 21:49

Njeri ska programa per me thx passworda veq me virusa me qu munesh me thy passworda
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.ferizaj-portal.de.gg
Albanian
Antar Me Provoj
Antar Me Provoj
Albanian


Numri i postimeve : 163
Registration date : 11/03/2007

NJė pyetje ?? Empty
MesazhTitulli: Re: NJė pyetje ??   NJė pyetje ?? Icon_minitimeTue 13 Mar 2007 - 23:18

A ka mundesi me ma tregu ket metode..pra??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

NJė pyetje ?? Empty
MesazhTitulli: Re: NJė pyetje ??   NJė pyetje ?? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
NJė pyetje ??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» 2 Pyetje !!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
:::.Ferizaj Crew.::: :: ToolBox :: Pyetje dhe Pėrgjigjie-
Kėrce tek: