:::.Ferizaj Crew.:::


Ketu Mund Ti Gjeni Te Gjitha!
 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Ferizaj Crew
Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Hyrje

 
Asnjė mesazh i ri

Rregullat e Forumit

Rregullat
23Thu 2 Nov 2006 - 0:41
KRIMINELI Administrimi i Gradave
Asnjė mesazh i ri

Admin & Mod

Kėtu mund tė hyjnė vetėm Admin & Mod
22Mon 19 Feb 2007 - 18:27
KRIMINELI http://www.crazyprofile.com

ToolBox

 
Asnjė mesazh i ri

Prezantimet

Prezantohu kėtu
11Sun 15 Mar 2009 - 1:17
berat.2009 HI jam BERATI
Asnjė mesazh i ri

Pyetje dhe Pėrgjigjie

Kėtu mund tė bėni ndonjė pyetje dhe ne do t'iu pėrgjigjemi.
523Thu 4 Sep 2008 - 15:59
KRIMINELI 1 pytje per ADMIN??
Asnjė mesazh i ri

Bisedė e Lirė

Bisedė
2899Thu 29 May 2008 - 9:14
arber Shkronja e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sport

Tė rejat pėr sportin
1130Sat 26 May 2007 - 0:17
Albanian SPORT News
Asnjė mesazh i ri

Humor

Mund tė tregoni diqka qė ju bėn pėr tė qeshur,vica etj..
44164Thu 4 Oct 2007 - 18:07
asdf jonuzi !!??..
Asnjė mesazh i ri

Internet

Kėtu mund tė postoni tema nė lidhje me internetin.
4284Sun 15 Mar 2009 - 1:20
berat.2009 Shikoje Gjendjen ne Bote!!
Asnjė mesazh i ri

Votime dhe Sondazhe

Kėtu mund tė postoni votime ose sondazhe.
644Tue 22 May 2007 - 19:44
F.B.K Cili Rapper osht ma i forti??
Asnjė mesazh i ri

Reklamo Web-Faqen Tuaj

Reklamoni web-faqen tuaj Lexoni Rregullat
24Sun 6 Jul 2008 - 3:52
tekila-ax www.biseda.ch

MUSIC IN GENERAL

 
Asnjė mesazh i ri

Muzikė Shqip

Kėtu postoni Muzikė Shqip
145205Fri 10 Aug 2007 - 17:29
hasani Adelina_Ermali_Zanfina_Soni_Big Mama - Hajde shoto mashala
Asnjė mesazh i ri

VideoClipe Shqip

8296Fri 6 Jul 2007 - 1:19
KRIMINELI Blero - Se Di *NEW*
Asnjė mesazh i ri

Albume Shqip

Kėtu mund ti gjeni Albumet mė tė rejat
95107Thu 4 Sep 2008 - 17:11
KRIMINELI Nora Istrefi - Albumi 2008(quality128 kbit)
Asnjė mesazh i ri

DVD Shqip 2007/2008

DVD 2007 Ketu
3043Thu 10 Jan 2008 - 17:58
KRIMINELI Zyra - Ti moj nuse dujma nanen
Asnjė mesazh i ri

Lyrics(TEKSTET)

Ktuu MUni Be Bo Tekste Kongesh Shqip (rima)

38Thu 10 Jan 2008 - 17:48
KRIMINELI Elvana Gjata - Mames

Muzikė e Huaj

 
Asnjė mesazh i ri

Muzikė e Huaj

Kėtu postoni Muzikė tė Huaj
5974Tue 12 Jun 2007 - 13:11
KRIMINELI VA - 100 % Country Songs (2007)
Asnjė mesazh i ri

VideoClipe tė Huaja

Kėtu mund tė gjeni VideoClipe tė Huaja
2127Wed 23 May 2007 - 21:38
osmoni Mariah Carey - We Belong together -LIVE
Asnjė mesazh i ri

Albume tė Huaja

Kėtu mund ti gjeni Albumet mė tė rejat nga tė huajt
94136Tue 12 Jun 2007 - 13:12
KRIMINELI Chemical Brothers - We Are The Night (2007)
Asnjė mesazh i ri

Texte Kengesh Te huaj

Texte Kengesh Te Muzikes se huaj
23Wed 28 Mar 2007 - 14:46
KRIMINELI Chamillionaire - Ridin

Tema Shtuese

 
Asnjė mesazh i ri

Warez

Kėtu mund tė gjeni ose tė postoni programe
397496Thu 4 Sep 2008 - 16:55
KRIMINELI Windows Xp Pro SP3 - Black Edition [2008]
Asnjė mesazh i ri

AIO (All IN ONe)

2530Sat 26 May 2007 - 0:06
Albanian Music Lovers AIO
Asnjė mesazh i ri

Feja Islame

Ktu Mund te Postoni Gjithqka Ne Lidhje Me Fenė Islame
3034Tue 13 Mar 2007 - 21:10
big_eagle Fėmija i ndruajtshėm
Asnjė mesazh i ri

Hacking Program's

Kėtu mund tė gjeni shumė gjėra mbi boten e hackingut dhe mund ti vendosni programet e punuara nga ju etj..
2576Sun 15 Mar 2009 - 0:58
berat.2009 World hackers tools v1.0
Asnjė mesazh i ri

Cracks & Serials

ketu mund de postoni seriala etj...
414Sat 19 Jan 2008 - 18:19
Niti-Net Admin
Asnjė mesazh i ri

E-books & Tutorials

>Kėu mundeni me postu gjithqka qė ka tė boj me E-Books&Tutorials
5279Fri 8 Jun 2007 - 18:58
Albanian Hack Windows Xp
Asnjė mesazh i ri

Lojėra Kompjuterike

Kėtu mund tė postoni ose tė gjeni lojėra kompjuterike
5461Thu 4 Oct 2007 - 19:29
asdf Kerkoni Lojra
Asnjė mesazh i ri

Filmat

Kėtu mund tė postoni filma.
7082Mon 7 May 2007 - 22:20
KRIMINELI Spider Man 3(2007)
Asnjė mesazh i ri

MSN

Kėtu mund tė postoni gjithqka qė ka lidhje me MSN
38111Sun 15 Mar 2009 - 1:50
berat.2009 mspass

Galeria e Fotografive

 
Asnjė mesazh i ri

Galeria e Artistav Shqiptar

Galeria e Artistav Shqiptar
00
Asnjė mesazh i ri

Galeria e Artistav te huaj

Galeria e Artistav te huaj
946Thu 1 Feb 2007 - 19:38
big_eagle Bruce Lee
Asnjė mesazh i ri

Ferizaj-Crew Ex-tras

Ferizaj-Crew Ex-tras
00

Partneret e Ferizaj Crew

 
Asnjė mesazh i ri

Partneret e Ferizaj Crew

Partneret e Ferizaj-Crew
Moderator: Administrators
810Mon 29 Jan 2007 - 17:17
KRIMINELI www.Kosova-crew.de.vu
Ferizaj Forum Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 2197 artikuj
Forumi ka 613 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri arbeni 033
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 7 mė Thu 4 Jan 2007 - 3:11

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Legjenda : [ Administrators ][ V.I.P ][ Super Moderators ][ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur