:::.Ferizaj Crew.:::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:::.Ferizaj Crew.:::

Ketu Mund Ti Gjeni Te Gjitha!
 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 2 Pyetje !!

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
Albanian
Antar Me Provoj
Antar Me Provoj
Albanian


Numri i postimeve : 163
Registration date : 11/03/2007

2 Pyetje !! Empty
MesazhTitulli: 2 Pyetje !!   2 Pyetje !! Icon_minitimeWed 14 Mar 2007 - 15:01

Kush ka mundesi mem tregu se si mundesh dikujt mi i hi ne pc??A ka naj program apo permes e-mailit!!Ju lutem kush mund te mi sqaroj keto gjera...!
Dhe une kam informata se mundesh edhe permes Remote me i hi ..etj ...po isht vėshtrė!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TheGame
Antar i ri
Antar i riNumri i postimeve : 17
Registration date : 19/10/2006

2 Pyetje !! Empty
MesazhTitulli: Re: 2 Pyetje !!   2 Pyetje !! Icon_minitimeFri 23 Mar 2007 - 23:19

njerei se shpejti do ti qes infot oki
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Albanian
Antar Me Provoj
Antar Me Provoj
Albanian


Numri i postimeve : 163
Registration date : 11/03/2007

2 Pyetje !! Empty
MesazhTitulli: Re: 2 Pyetje !!   2 Pyetje !! Icon_minitimeSun 25 Mar 2007 - 16:40

ok njeri bash mire ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tekila-ax
Antar i ri
Antar i riNumri i postimeve : 8
Registration date : 07/05/2007

2 Pyetje !! Empty
MesazhTitulli: Re: 2 Pyetje !!   2 Pyetje !! Icon_minitimeSat 26 May 2007 - 3:12

?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Albanian
Antar Me Provoj
Antar Me Provoj
Albanian


Numri i postimeve : 163
Registration date : 11/03/2007

2 Pyetje !! Empty
MesazhTitulli: Re: 2 Pyetje !!   2 Pyetje !! Icon_minitimeTue 5 Jun 2007 - 10:46

PO qohi more pi gjumi postoni qato qe pi kerkoj!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

2 Pyetje !! Empty
MesazhTitulli: Re: 2 Pyetje !!   2 Pyetje !! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
2 Pyetje !!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
:::.Ferizaj Crew.::: :: ToolBox :: Pyetje dhe Pėrgjigjie-
Kėrce tek: