:::.Ferizaj Crew.:::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:::.Ferizaj Crew.:::

Ketu Mund Ti Gjeni Te Gjitha!
 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Ēka mendoni?

Shko poshtė 
2 posters

A duhet te behet BASHKIMI KOMBETAR
-Po-sepse kemi nje kulture,nje gjuhe ,nje nene dhe deshirojme zhvillim ekonomik,politik si gjithe evropa
Ēka mendoni? Vote_lcap100%Ēka mendoni? Vote_rcap
 100% [ 2 ]
-Jo-sepse kemi deshire te na shfrytezojne te tjeret,sepse nuk kemi lidhje kulturore,etj.
Ēka mendoni? Vote_lcap0%Ēka mendoni? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 2
 

AutoriMesazh
Albanian
Antar Me Provoj
Antar Me Provoj
Albanian


Numri i postimeve : 163
Registration date : 11/03/2007

Ēka mendoni? Empty
MesazhTitulli: Ēka mendoni?   Ēka mendoni? Icon_minitimeSat 14 Apr 2007 - 17:00

Bashkimi KOMBETAR duhet te arrihet!Pse?
Sepse populli ynė ka vujatur me shekuj per liri dhe bashkim kombetar,sepse ne e meritojme te jetojme se bashku sepse jemi shqipetar sepse kemi nje gjak,nje gjuhe nje kulture,sepse eshte e drejte politike,nderkombetare.
Sepse mund ta zhvillojme vendin tone me forcat tona,
ballkani dhe bota do te kete qetesi pas zgjidhjes se ēeshtjes sone shekullore.


Bashkmi kombetar zgjidhja e drejt per popullin shqiptar!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
KRIMINELI
Administrator
Administrator
KRIMINELI


Numri i postimeve : 839
Age : 34
Registration date : 18/08/2006

Ēka mendoni? Empty
MesazhTitulli: Re: Ēka mendoni?   Ēka mendoni? Icon_minitimeSat 14 Apr 2007 - 19:46

Albanian shkruajti:
Bashkimi KOMBETAR duhet te arrihet!Pse?
Sepse populli ynė ka vujatur me shekuj per liri dhe bashkim kombetar,sepse ne e meritojme te jetojme se bashku sepse jemi shqipetar sepse kemi nje gjak,nje gjuhe nje kulture,sepse eshte e drejte politike,nderkombetare.
Sepse mund ta zhvillojme vendin tone me forcat tona,
ballkani dhe bota do te kete qetesi pas zgjidhjes se ēeshtjes sone shekullore.


Bashkmi kombetar zgjidhja e drejt per popullin shqiptar!
Wink Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.ferizaj-portal.de.gg
 
Ēka mendoni?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
:::.Ferizaj Crew.::: :: ToolBox :: Votime dhe Sondazhe-
Kėrce tek: